Kadra MOW

Wychowawcy grup wychowawczych


GRUPA
IMIĘ I NAZWISKO WYCHOWAWCY
Grupa I mgr Cyprian Wójciak
mgr Paweł Górny
mgr Radosław Żyłowski
mgr Mateusz Gagjew
Grupa II mgr Leszek Grędziński
mgr Anna Patyk - Rosiak
mgr Dawid Tryba
Grupa III mgr Magdalena Kuligowska
mgr Marek Misztal
Grupa IV mgr Gerard Swatowski
mgr Michał Basek
mgr Danuta Miszkowicz
mgr Bogdan Płocheć
Grupa V mgr Andrzej Adamczyk
mgr Adam Pieczko
mgr Mariusz Jarczewski
mgr Katarzyna Filip
Grupa VI mgr Bogdan Malczyk
mgr Kamila Malczyk
mgr Artur Podborowski
mgr Milena Chryściuk
Grupa VII mgr Sławomir Żukowski
mgr  Piotr Rajkiewicz
mgr Izabela Pluta

 

Nauczyciele - Szkoły


mgr Anna Brzóska - Biologia, Chemia WDŻ

mgr Magda Dryll - WOS ;Język niemiecki

mgr Elżbieta Olszak - Język niemiecki

mgr Ryszard Kaszczyc - W-f

mgr Dorota Kasiak - Język angielski

mgr Bogusław Kołodziejski - W-f

mgr Agnieszka Mikołajczak ? Godlewska - Religia WDŻ

mgr Beata Nadziejko ? Głuszak - Język polski, biblioteka

mgr Bożena Szczodrowska - Geografia, Historia

mgr Xymena Swatowska - Matematyka, Fizyka

mgr Jerzy Sukow  - Język polski

mgr inż. Emilian Tomczyński - Informatyka, Edukacja dla bezpieczeństwa

Grzegorz Witczak - Przysposobienie do pracy zawodowej

mgr Anna Wojtczak - Sztuka / Plastyka, muzyka

mgr Ewelina Deja - Matematyka

mgr Wioletta Rutkowska - Język polski

lic. Beata Gutowska - Praktyczna nauka zawodu

mgr Agata Ojrzyńska - Przedmioty teoretyczne w zawodzie kucharz


 

Administracja i Obsługa


Karpiński Edward

Karwel Wiesława

Kędzierski Wiesław

mgr Narodowska Teresa

lic. Narowicz Katarzyna

Nowicka Wiesława

lic. Ostrowska Kamila

mgr Pypan Dorota

Zając Mirosław

Zegzuła Ewa

Okoński Tadeusz


Pracownicy MOW 1957 -2011

Adamczyk Julian
Adamczyk Mieczysław
Anowski Edmund
Anuszek Teresa
Bachewicz Irena
Balkewicz Mieczysław
Balmas Zdzisław
Bałaszkiewicz Wiesław
Baniszewski Mirosław
Banucha Jerzy
Barankiewicz Antoni
Barankiewicz Bronisław
Barna Anna    
Bartnicki Tomasz
Bartosik Zofia
Basek Alicja
Basek Jan
Bazyk Mieczysław
Bednarek Władysława
Białosuknia Antoni
Bielecka Agnieszka
Bielicki Jan
Bieńko Lidia
Biskiewicz Wojciech
Blaszkowska Irena
Blinkiewicz Marek
Bobowska Jadwiga
Bochus Stanisław
Bogusławski Piotr
Bolewska Brygida
Boniecki Zdzisław
Borkowska Alfreda
Borzęcki Ryszard
Brandt Halina
Broda Weronika
Brudziński Mikołaj
Bruski Augustyn
Brzezińska Zofia
Brzeziński Jan
Brzostowska Sabina
Buczkowski Alfred
Budzyńska Anna
Bukłako Alina
Chilmanowicz Czesława
Chilmanowicz Władysław
Chryściuk Marianna
Chrzanowski Marian
Chudziński Kazimierz
Chwoszcz Ludwik
Chwoszcz Zofia
Ciecierski Andrzej
Ciereszko Renata

Cieślińska - Nader Krystyna
Ciszkowski Tadeusz
Ciuchta Lech
Cydzik Andrzej
Cydzik  Jan
Cymorek Henryk
Cywińska Helena
Czajka Leszek
Czajkowski Wiesław
Czapla Józefa
Czapla Kazimierz
Częścik Irena
Ćwiek Lech
Daniliszyn Bronisława
Daniliszyn Maria
Daniliszyn Stanisław
Dejnicka Teofila
Dejnicki Janusz
Denkiewicz Mariusz ks.
Deręgowski Benon
Dembińska Bolesława
Dmochowski Mirosław ks.
Dobrowolski Grzegorz
Doering Jerzy
Dolna Sylwia
Domańska Zofia
Dragan Maria
Draińczuk Ignacy
Drelich Franciszek
Dudkowska Ewa
Durczak Jacek
Dybowski Kazimierz
Dziechciarz Szczepan
Dziugo Mieczysław
Ebert Elżbieta
Ewich Stefania
Falkenberg Bronisław
Falkowska Józefa
Flera ? Sanek Janina
Gajewski Paweł
Gałdziński Edward
Garsta Bogusław
Garstka Andrzej
Gawrońska Gabriela
Gdela Krzysztof
Gefreiter Ludwik
Gibas Janina
Gidziński Zenon
Giematowski Edward
Gładka-Stosik Alina
Gogłoza Genowefa

Goglewska Anna
Gołębiewska Danuta
Gołębiewski Zdzisław
Górniak Danuta
Górniak Zbigniew
Grabowska Grażyna
Grabowska Halina Irena
Grabowska Wiesława
Greń Jolanta
Grodzka Beata
Gromadzki Bousław
Grycner Maria
Grzelak Mirosław
Grzeszkowicz Joanna
Grzybowski Mieczysław
Gugala Józef
Gulski Roman
GustołekTadeusz
Gudkowska Irena
Gudkowski Kazimierz
Gwardziński Zygmunt
Hajducka Janina
Heiducka Krystyna
Hilińska Miroslawa
Hornof Krystyna
Hryniewicz Kazimierz
Iwańczuk Agnieszka
Iwańczuk Leszek
Iwon Janina
Jackowski Stanisław
Janiszewski Henryk
Jankowska Helena
Jankowski Tadeusz
Janowicz Janina
Janusiewicz Antoni
Janusiewicz Iwona
Janusiewicz Zofia
Januszewski Leon
Jaskulski Kazimierz
Jarczewski Mariusz
Jemczura Jarosław
Jerat Czesława
Juras Roman
Jędrzejczak Grażyna
Kaczmarek Sylwester
Kamiński Andrzej
Kantypowicz Marian
Karapczyńska Maria
Karasiewicz Helena
Karpiński Andrzej
Karszul Zdzisław
Karwat Maria
Kaszuba Anna
Krawczyńska Krystyna
Kazanecka Halina
Kazimierczuk Wiesława
Keczmer Halna
Kessler Zhigniew
Kędzierski Wiesław
Kęska Barbara
Kęska Janina
Kęska Mieczysława
Kęska Zdzisław
Kiedrowski Zbigniew
Kierpec Renata
Kirdejko Eugeniusz
Kirschner Ewald
Klatt Janusz
Klejnowska Zofia
Klemens Kazimierz
Klementowska Krystyna
Klinowski Henryk
Klinowski Tadeusz
Kluz Tadeusz
Kłus Saturnin
Koba Wladysław
Kobrzyński Wacław
Koczorska Genowefa
Kokoszka Roman
Kolad Grzegorz
Kołakowska Elżbieta
Kołecka Anna
Kołecki Roman
Kołodyński Zdzisław
Kołutkiewicz Kazimierz
Konopka Tadeusz
Kopka Wacław
Kopytkowski Henryk
Kostuś Bronisław
Kościuszko Tadeusz
Kowalewska Stefania
Kowalina Dionizy
Kowalska Irena
Kowalska -  Kramer Dorota
Kowalska Teresa
Kowalski Jan
Kowalski Janusz
Kowalski Jerzy
Kowalski Konrad
Kowalski Zbigniew
Kozera Andrzej
Koziacz Mieczysław
Kozłowski Józef